fbpx

O mnie

Kamil A. Krajewski

Kamil A. Krajewski – szczęśliwy, żonaty, dumny i oddany tata chłopczyka i dziewczynki. Fotograf z krwi i kości. Spokojnie tak mogę o sobie powiedzieć. Ponieważ w 2010r. założyłem z kolegą fotografem wspólną markę ślubną, w ostatnich latach zdobyłem mnóstwo doświadczenia jako fotograf ślubny.

Początkowo, to sesja ślubna, a nie reportaż miała być moją działką. Okazało się, że bardzo zasmakowałem w ludzkich spontanicznych emocjach. Reportaż ślubny stał się moją pasją. Przyznam, że długo to do mnie dochodziło, bo cały czas pracowałem i pracuję jako fotograf komercyjny.

Obecnie przeszedłem na swoją indywidualną ścieżkę.

Przeszedłem na LOVE SIDE !

Mimo tego, że oddaję zdjęcia ślubne w ciągu 14 dni od ślubu, znajduję też czas na rozwój stricte artystyczny. Wyrazem tego była moja ostatnia wystawa „Layers” w galerii Agaap 43 w Paryżu.

Zdjęcia realizuję tam gdzie jestem potrzebny. Do tej pory oprócz Polski fotografowałem zagranicą np. w Hiszpanii, Holandii, Francji i Szwajcarii.

Jestem dumnym członkiem prestiżowego Wedding Photojournalist Association.

_AK_0015_700

MOJE PODEJŚCIE

W mojej pracy najbardziej szanuję to, że jestem świadkiem bardzo intymnych, emocjonalnych momentów. Ten dzień jest wyjątkowy, a ja mam zaszczyt Wam towarzyszyć. Oczywiście leży na mnie olbrzymia odpowiedzialność, potrzebujecie zdjęć, które będą dla Was swego rodzaju wehikułem czasu. Kiedyś będziecie je oglądać i przypominać sobie jaka to była przygoda. Mimo pokaźnego wzrostu, mówią, że realizuję Wasze zdjęcia niemal niezauważalnie 🙂

WSPÓŁPRACA

Fotograf ślubny w pracy poznaje dużo profesjonalistów z innych branż niż fotografia. Tu po lewej stronie znajdują się logotypy portali oraz artystów, dzięki którym moja praca przy ślubach sprawia mi jeszcze więcej przyjemności 🙂 Ludzie, to podstawa!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Reportaż ślubny

Fotograf ślubny powinien fotografować sercem i szukać emocji. To moje motto. Ta praca polega na byciu wszędzie i przewidywaniu co gdzie się zdarzy. Liczy się również refleks 🙂

Sesja ślubna

Rzadko... właściwie nigdy nie zdarzyło mi się, by moja para była parą profesjonalnych modeli. Sesja ma być dla Was przyjemnością, więc nad jej pomysłem pracujemy razem. Tak, byście czuli się naturalni i na luzie.

Sesja portretowa

Tego typu fotografie to doskonała pamiątka dla siostry ale też dla babci czy cioci. Szczególnie gdy nie widujecie się zbyt często. Takie zdjęcia dają szczęście Waszej rodzinie na całe życie.

REKOMENDACJE

Zuza i Florian

Wybraliśmy firmę Kamila jako naszego fotografa po rekomendacji znajomych.

Z kolei nasi znajomi – po obejrzeniu zdjęć z naszego ślubu – nie biorą już pod uwagę innej opcji. Fotograf jest bardzo profesjonalny, jest tam gdzie trzeba i wtedy kiedy trzeba, żeby zrobić fajne ujęcie a przy tym jest bardzo dyskretny – co dla nas było ważne. Odpowiadała nam też bardzo estetyka zdjęć, nieco „reporterskich”, nastawionych na to, żeby uchwycić moment bardziej niż go kreować.

Cena za usługę nie jest niska, ale na tle konkurencji bardzo atrakcyjna, szczególnie biorąc pod uwagę końcowy wspaniały efekt. Podobało mi się to, że można było zdecydować się na pojedynczo wycenione elementy – reportaż, sesja, umowa na stworzenie albumu dopiero po obejrzeniu zdjęć. Bardzo polecam!

Basia i Mateusz

Oprawę fotograficzną naszego ślubu przeprowadził Kamil Krajewski.

Od pierwszych minut pierwszego spotkania wiedzieliśmy już, że nadajemy na podobnych falach, więc dogranie szczegółów było prawdziwą przyjemnością. W czasie uroczystości i wesela, nawet nie wiem kiedy, zostało wykonanych wiele świetnych ujęć. Ma oko ten Kamil do łapania momentów!

Podczas dwudniowej sesji zdjęciowej, mimo upałów, świetnie się bawiliśmy, a efekty były totalnie takie, jakie sobie wyobraziłam. I o to chodziło! 🙂 Podczas pracy nad albumem mieliśmy szeroki wachlarz opcji do wyboru, a Kamil dzielnie i cierpliwie znosił moje „pół centymetra w lewo, pół centymetra w prawo”. Szczerze polecam, bierzcie w ciemno, nie zawiedziecie się! 😀

Gabrysia i Darek

Mieliśmy przyjemność współpracowac z Kamilem w czerwcu tego roku.

Zrobił nam rewelacyjny reportaż ślubny, dzięki któremu detale z naszego dnia ślubu pozostaną w pamięci przez lata. Pełen profesjonalizm! Kamil był praktycznie niewidoczny, poruszał się jak ninja;) wśród gości, dzięki czemu nikt nie czuł się nieswojo przed jego obiektywem.

Podczas zdjęcia grupowego potrafił doskonale ustawić rodzinę i znajomych, aby każdy był widoczny, a dodatkowo rozweselił nawet tych najbardziej opornych, dzięki czemu na zdjęciach nie było smutnych min! Piękne kadry, zdjęcia doskonałej jakości… no i ekspresowy czas realizacji! Polecamy wszystkim parom, którym zależy na wyjątkowym udokumentowaniu wyjątkowego dnia 🙂 Dziękujemy Kamil 🙂

JAGODA & ZOLTAN

MOGĘ

Dojechać wszędzie

Uwielbiam podróżować swoim samochodem. Przy wyjazdach dalej niż 100km od Krakowa proszę o organizację noclegu. Noc przed ślubem. 10 czy 12 godzin biegania z aparatem to prawie maraton!

Umówić się na sesję zagranicą

Wiem jak się spakować, żeby mieć ze sobą wszystko czego potrzebuję do realizacji sesji zagranicą. Wielokrotnie latałem ze sprzętem - Francja, Hiszpania, Holandia czy Szwajcaria. Powiem więcej. Sprawia mi to przyjemność!

Pomóc w organizacji

Ze względu na długi staż w fotografii ślubnej, pozyskałem dużo kontaktów do ludzi zajmującymi się takimi elementami wesela jak wodzirej, dj, florystka, fotobudka czy dekoracje. Polecam tylko do tych, z którymi dobrze mi się pracuje oczywiście.

Doradzić

Czy wziąć ledy do sali weselnej? Tort lepiej dać o północy, czy lepiej o 21? Lepiej zaplanować dokładnie przebieg wesela czy lepiej pójść na żywioł? Uwierz, widziałem sporo. Chętnie dzielę się swoimi obserwacjami. Mi też zależy, byście czuli się komfortowo i mieli jak najmniej stresu.

CHCESZ BYM FOTOGRAFOWAŁ NA WASZYM ŚLUBIE?