fbpx

LOVE SIDE !!!

26 listopada 2018

LOVE SIDE

Tak. Pora na nowe 🙂 Dziś rano postanowiłem, że zrobię swoją markę fotografii ślubnej. Czemu nie. W końcu robię to już tyle lat… Mam ochotę na nowe podejście. Moje podejście. Indywidualne… Love Side – nazwa chodzi za mną już od dawna. W sumie to taki statement można by powiedzieć. Najlepiej, najmilej fotografuje mi się pary, które nie kryją swojego uczucia. Gdy goście zdzierają gardła na „Gorzko, gorzko!” Ci nie krygują się, nie udają… po prostu całują się i są szczęśliwi. Was chcę fotografować, całkowicie po stronie miłości!

Love Side jest moim małym marzeniem. Czyli praca bez kompromisów, totalnie indywidualna, skierowana 200% do klienta. Pełne zrozumienie.

Wpisaliście w wyszukiwarkę „fotograf ślubny” i dotarliście do mnie? Poczytajcie co piszę na blogu. Zobaczcie, czy moje podejście i mój charakter Wam pasują. Bloga będę prowadzić bez udawania. Uważam, że to świetna metoda na poznanie mnie i sprawdzenie kim tak naprawdę jestem 🙂 Ponieważ generalnie mam szczęście do ludzi i w ślubach mam w zasadzie samych fajnych klientów.

Czy Wy też do nich dołączycie? Poczytajcie wpisy na blogu albo skontaktujcie się od razu 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>